GLC40-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC40-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC40-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 40W
Ngā Rauemi: 1.GLC40-12G.pdf2.GLC40-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC40-12G
Tau Wae GLC40-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5984 pcs Pepa Raraunga 1.GLC40-12G.pdf2.GLC40-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.96" L x 2.96" W x 1.20" H (126.0mm x 75.2mm x 30.5mm) Raupapa GLC40
Mana (Watts) 40W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.3A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.3A