CENB1030A1240C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CENB1030A1240C01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Ngā Rauemi: 1.CENB1030A1240C01.pdf2.CENB1030A1240C01.pdf3.CENB1030A1240C01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CENB1030A1240C01
Tau Wae CENB1030A1240C01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Taumaha 0.441 lb (200.03g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Rahi / Rahi 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Raupapa CENB1030 (30W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 30W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 2.0mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Puka Wall Mount He pai Level V
Whakaahuatanga Taipitopito 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 2.5A