3VA1202507
Ault / SL PowerAult / SL Power
3VA1202507 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3VA1202507
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua BATTERY CHG 120VAC 12VDC @ 300MA
Ngā Rauemi: 3VA1202507.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3VA1202507
Tau Wae 3VA1202507 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga BATTERY CHG 120VAC 12VDC @ 300MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 4481 pcs Pepa Raraunga 3VA1202507.pdf
Taumaha - Ngaohihi - Nga Whakauru 12V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Momo Wall Mount
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Rahi / Rahi 1.89" L x 2.20" W x 1.97" H (48.00mm x 56.00mm x 50.00mm)
Raupapa - Mana - Max -
Ētahi Ingoa 271-2378 Tae Mahi -
Tau o nga Pūtau 1 Momo Tae Wall Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Wall Mount Battery Charger 12V 300mA 12V Te wa kaute -
Tae Ngaru - Max 300mA Pūtaiao Battery Lead Acid
Rahi Pūtau Battery 12V Whakaaetanga UL