SDR-480-48
Atop TechnologiesAtop Technologies
Atop Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDR-480-48
Kaihanga / Waitohu: Atop Technologies
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 480W
Ngā Rauemi: SDR-480-48.pdf
Waehere Stock 430 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 430 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDR-480-48
Tau Wae SDR-480-48 Kaihanga Atop Technologies
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 480W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 430 pcs Pepa Raraunga SDR-480-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.06" L x 3.37" W x 4.93" H (128.5mm x 85.5mm x 125.2mm)
Raupapa SDR-480 Mana (Watts) 480W
Ētahi Ingoa 1710-SDR-480-48
50504801480001G
Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 10A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Whakaaetanga CB, CE, cULus, TUV Nga tono Industrial, ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SDR-50-59
SDR-50-59
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH CODE REFILL # 50-59
I roto i te taonga: 22641 pcs
Tikiake: SDR-50-59.pdf
RFQ
SDR-34
SDR-34
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SQUARE #3 8.5"
I roto i te taonga: 14421 pcs
Tikiake: SDR-34.pdf
RFQ
SDR-4
SDR-4
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH CODE REFILL # 4
Tikiake: SDR-4.pdf
SDR-480P-48
SDR-480P-48
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 480W
I roto i te taonga: 732 pcs
Tikiake: SDR-480P-48.pdf
SDR-480-48
SDR-480-48
Kaihanga: MEAN WELL