ST2220-2-1
Astro Tool Corp.Astro Tool Corp.
Astro Tool Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST2220-2-1
Kaihanga / Waitohu: Astro Tool Corp.
Whakaahuatanga hua INSERTION BIT 20 GA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 953 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST2220-2-1
Tau Wae ST2220-2-1 Kaihanga Astro Tool Corp.
He Rahinga Kei te wātea 953 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ST21T2M5ZBE
ST21T2M5ZBE
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
I roto i te taonga: 5120 pcs
Tikiake: ST21T2M5ZBE.pdf
RFQ
ST2220-2-30
ST2220-2-30
Kaihanga: Astro Tool Corp.
Whakaahuatanga: INSERTION BIT
I roto i te taonga: 791 pcs
Tikiake:
RFQ
ST2220-2-11A
ST2220-2-11A
Kaihanga: Astro Tool Corp.
Whakaahuatanga: INSERTION BIT 20 GA
I roto i te taonga: 961 pcs
Tikiake:
ST220-100T4KI
ST220-100T4KI
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP TANT 220UF 100V 10% AXIAL
I roto i te taonga: 1012 pcs
Tikiake: ST220-100T4KI.pdf
ST220-50T2KI
ST220-50T2KI
Whakaahuatanga: CAP TANT 220UF 50V 10% AXIAL