SXE15-48S05-R
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SXE15-48S05-R
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 15W
Ngā Rauemi: SXE15-48S05-R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SXE15-48S05-R
Tau Wae SXE15-48S05-R Kaihanga Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5051 pcs Pepa Raraunga SXE15-48S05-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 33V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.91" L x 1.15" W x 0.34" H (48.5mm x 29.2mm x 8.6mm)
Raupapa SXE15 Mana (Watts) 15W
Packaging - Paa / Case 12-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 65°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 33V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Nga tono ITE (Commercial)