EXQ125-48S1V8-R
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXQ125-48S1V8-R
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.8V 54W
Ngā Rauemi: EXQ125-48S1V8-R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXQ125-48S1V8-R
Tau Wae EXQ125-48S1V8-R Kaihanga Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.8V 54W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4322 pcs Pepa Raraunga EXQ125-48S1V8-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.8V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 33V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa EXQ125 Mana (Watts) 54W
Packaging - Paa / Case 8-DIP Module, 1/4 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 30A 33V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 30A Nga tono ITE (Commercial)