EXB100-48S3V3-RJ
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB100-48S3V3-RJ
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Ngā Rauemi: EXB100-48S3V3-RJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB100-48S3V3-RJ
Tau Wae EXB100-48S3V3-RJ Kaihanga Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4182 pcs Pepa Raraunga EXB100-48S3V3-RJ.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.39" H (61.0mm x 57.9mm x 9.8mm) Raupapa EXB100
Mana (Watts) 100W Packaging Tray
Paa / Case 9-DIP Module, 8 Leads Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 90.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 30A