3832510PR
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
Arcolectric (Bulgin)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3832510PR
Kaihanga / Waitohu: Arcolectric (Bulgin)
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V
Ngā Rauemi: 3832510PR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3832510PR
Tau Wae 3832510PR Kaihanga Arcolectric (Bulgin)
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17222 pcs Pepa Raraunga 3832510PR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa 380 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.70mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -
Momo Tae Panel Mount, Rear Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP40
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Whakatauranga onamata 16A (AC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Red Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Round, Button
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3832510MB
3832510MB
Kaihanga: Arcolectric (Bulgin)
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V
I roto i te taonga: 18047 pcs
Tikiake: 3832510MB.pdf
RFQ
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: BUSS FUSEBLOCK
I roto i te taonga: 821 pcs
Tikiake:
RFQ
3832510MBL
3832510MBL
Kaihanga: Arcolectric (Bulgin)
I roto i te taonga: 17132 pcs
Tikiake: 3832510MBL.pdf
3832510MW
3832510MW
Tikiake: 3832510MW.pdf
3833-3
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: BUSS FUSEBLOCK
Tikiake:
3833-1
3832510MR
3832510MR
Tikiake: 3832510MR.pdf
3832510KW
3832510KW
Tikiake: 3832510KW.pdf
3832510V
3832510V
Tikiake: 3832510V.pdf
I roto i te taonga: 759 pcs
3832510MG
3832510MG
Tikiake: 3832510MG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel