142240GR
Apex Tool GroupApex Tool Group
Apex Tool Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 142240GR
Kaihanga / Waitohu: Apex Tool Group
Whakaahuatanga hua SKT VRTX 1/2DR 6PT 3/4
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 142240GR
Tau Wae 142240GR Kaihanga Apex Tool Group
Whakaahuatanga SKT VRTX 1/2DR 6PT 3/4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 10491 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Momo Rauemi Socket
Aki - Momo 6 Point Socket Rahi 3/4"
Raupapa - Te roa -
Ngā āhuatanga - Rahi Tae 1/2"
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
142241
Kaihanga: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Whakaahuatanga: CONN SMB JACK STR 50 OHM SOLDER
I roto i te taonga: 19154 pcs
Tikiake: 142241.pdf
RFQ
1422311C
1422311C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 11A 14 MOHM TH
I roto i te taonga: 51348 pcs
Tikiake: 1422311C.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 4.1A 73 MOHM TH
Tikiake: 1422441C.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN QC TAB 0.250
Tikiake: 142241-2.pdf
142244
Whakaahuatanga: CONN ADAPT JACK-JACK SMB 50 OHM
Whakaahuatanga: CONN MINI SMB PLUG STR 75 OHM
Whakaahuatanga: CONN SMB JACK R/A 50OHM SOLDER
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 3.5A 96 MOHM TH
14222R-800
14222R-800
Kaihanga: Echelon
Whakaahuatanga: IC SMART TXRX FT3120 44TQFP
Tikiake: 14222R-800.pdf
Whakaahuatanga: CONN SMB PLUG STR 50 OHM SOLDER
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel