APS25MBA008G-BT
Hua Hua
Tau Wae: APS25MBA008G-BT
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 8GB 2.5" SLC SATA III 5V
Ngā Rauemi: APS25MBA008G-BT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS25MBA008G-BT
Tau Wae APS25MBA008G-BT Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 8GB 2.5" SLC SATA III 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4132 pcs Pepa Raraunga APS25MBA008G-BT.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 5V
Momo SATA III Tere - Tuhia 80MB/s
Tere - Pānuihia 150MB/s Rahi / Rahi 70.00mm x 48.66mm x 9.25mm
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (SLC) Rahi Mahara 8GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka 2.5"
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 8GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V Anei - Max 245mA (Typ)