APS25H12128G-2TM
ApacerApacer
APS25H12128G-2TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APS25H12128G-2TM
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Ngā Rauemi: APS25H12128G-2TM.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 685 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 685 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS25H12128G-2TM
Tau Wae APS25H12128G-2TM Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 685 pcs Pepa Raraunga APS25H12128G-2TM.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 5V
Momo SATA III Tere - Tuhia 175MB/s
Tere - Pānuihia 525MB/s Rahi / Rahi 100.10mm x 69.85mm x 7.00mm
Raupapa SFD25H1-M Ētahi Ingoa 1582-1145
86.32EF8.4T72C
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (MLC) Rahi Mahara 128GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka 2.5"
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Anei - Max 335mA (Typ)