APS25AFB240G-4FTT
Hua Hua
Tau Wae: APS25AFB240G-4FTT
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua 2.5" SATA3 SSD 9.5MM METAL HOUSI
Ngā Rauemi: APS25AFB240G-4FTT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 38 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 38 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS25AFB240G-4FTT
Tau Wae APS25AFB240G-4FTT Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga 2.5" SATA3 SSD 9.5MM METAL HOUSI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38 pcs Pepa Raraunga APS25AFB240G-4FTT.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo SATA III
Tere - Tuhia 440MB/s Tere - Pānuihia 310MB/s
Rahi / Rahi 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm Raupapa SS210-25
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 240GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka 2.5" Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 240GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Anei - Max 500mA