APS25AF7016G-4BTT
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APS25AF7016G-4BTT
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC S
Ngā Rauemi: APS25AF7016G-4BTT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 396 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 396 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS25AF7016G-4BTT
Tau Wae APS25AF7016G-4BTT Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 396 pcs Pepa Raraunga APS25AF7016G-4BTT.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo SATA III
Tere - Tuhia 105MB/s Tere - Pānuihia 135MB/s
Rahi / Rahi 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm Raupapa SS210-25
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 16GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka 2.5" Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Anei - Max 325mA