APS25ABB032G-BT
ApacerApacer
APS25ABB032G-BT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APS25ABB032G-BT
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
Ngā Rauemi: APS25ABB032G-BT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS25ABB032G-BT
Tau Wae APS25ABB032G-BT Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4449 pcs Pepa Raraunga APS25ABB032G-BT.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 5V
Momo SATA III Tere - Tuhia 145MB/s
Tere - Pānuihia 160MB/s Rahi / Rahi 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm
Raupapa SFD25A Ētahi Ingoa 81.D5CL8.ET014BB
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (SLC) Rahi Mahara 32GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka 2.5"
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V Anei - Max 275mA (Typ)