APS18AFA032G-4ATL
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APS18AFA032G-4ATL
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 3
Ngā Rauemi: APS18AFA032G-4ATL.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 251 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 251 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS18AFA032G-4ATL
Tau Wae APS18AFA032G-4ATL Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 251 pcs Pepa Raraunga APS18AFA032G-4ATL.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo SATA III
Tere - Tuhia 245MB/s Tere - Pānuihia 525MB/s
Rahi / Rahi 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm Raupapa SS210-18
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 32GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka 1.8" Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 1.8" 3.3V
Anei - Max 445mA