APM2T80P201128GAN-8TM
ApacerApacer
APM2T80P201128GAN-8TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T80P201128GAN-8TM
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APM2T80P201128GAN-8TM.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 812 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T80P201128GAN-8TM
Tau Wae APM2T80P201128GAN-8TM Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 812 pcs Pepa Raraunga APM2T80P201128GAN-8TM.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 180MB/s
Tere - Pānuihia 515MB/s Rahi / Rahi 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Raupapa P201-M Ētahi Ingoa 1582-1202
86.A1FG4.4T48C
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (MLC) Rahi Mahara 128GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka M.2 Module
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Anei - Max 535mA (Typ)