APM2T60P200016GAN-8TM
ApacerApacer
APM2T60P200016GAN-8TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T60P200016GAN-8TM
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APM2T60P200016GAN-8TM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T60P200016GAN-8TM
Tau Wae APM2T60P200016GAN-8TM Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3091 pcs Pepa Raraunga APM2T60P200016GAN-8TM.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 170MB/s
Tere - Pānuihia 300MB/s Rahi / Rahi 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Raupapa P200-M Ētahi Ingoa 1582-1198
86.A0DF2.4T18C
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (MLC) Rahi Mahara 16GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka M.2 Module
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Anei - Max 370mA (Typ)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APM2T60P200016GAN-HTM1
APM2T60P200016GAN-HTM1
Kaihanga: Apacer
Whakaahuatanga: SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V
I roto i te taonga: 5627 pcs
Tikiake: APM2T60P200016GAN-HTM1.pdf
RFQ
APM2T60P200016GAN-7TM
APM2T60P200016GAN-7TM
Kaihanga: Apacer
I roto i te taonga: 5797 pcs
Tikiake: APM2T60P200016GAN-7TM.pdf
RFQ
APM2T60P200016GAN-8TMW
APM2T60P200016GAN-8TMW