APM2T42P100256GAN-7TM
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T42P100256GAN-7TM
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD M.2
Ngā Rauemi: APM2T42P100256GAN-7TM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T42P100256GAN-7TM
Tau Wae APM2T42P100256GAN-7TM Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD M.2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5087 pcs Pepa Raraunga APM2T42P100256GAN-7TM.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 180MB/s
Tere - Pānuihia 520MB/s Rahi / Rahi 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Raupapa P100-M Ētahi Ingoa 86.A2HG2.4T37C
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (MLC) Rahi Mahara 256GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka M.2 Module
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Anei - Max 535mA (Typ)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APM2T42P100256GAN-7TMW
APM2T42P100256GAN-7TMW
Kaihanga: Apacer
Whakaahuatanga: SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V