AP-FM002GD1305S-T
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP-FM002GD1305S-T
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 2GB SLC ATA 5V
Ngā Rauemi: AP-FM002GD1305S-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP-FM002GD1305S-T
Tau Wae AP-FM002GD1305S-T Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 2GB SLC ATA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1419 pcs Pepa Raraunga AP-FM002GD1305S-T.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 5V
Momo ATA Tere - Tuhia 28MB/s
Tere - Pānuihia 35MB/s Rahi / Rahi 45.00mm x 28.00mm x 6.85mm
Raupapa ADM5S 44P/90D Ētahi Ingoa 81.4A924.B530B
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (SLC) Rahi Mahara 2GB
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka Disk-On-Module, ATA Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 2GB ATA FLASH - NAND (SLC) Disk-On-Module, ATA 5V
Anei - Max 130mA (Typ)