AP-FD25C22E0128GS-5TM
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP-FD25C22E0128GS-5TM
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua PATA 2.5" FLASH DRIVE MLC 128GB
Ngā Rauemi: AP-FD25C22E0128GS-5TM.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 400 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 400 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP-FD25C22E0128GS-5TM
Tau Wae AP-FD25C22E0128GS-5TM Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga PATA 2.5" FLASH DRIVE MLC 128GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 400 pcs Pepa Raraunga AP-FD25C22E0128GS-5TM.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo ATA
Tere - Tuhia 75MB/s Tere - Pānuihia 100MB/s
Rahi / Rahi 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm Raupapa AFD 257-M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Rangi FLASH - NAND (MLC)
Rahi Mahara 128GB Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka 2.5"
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 128GB ATA FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Anei - Max 256mA (Typ)