AP-FD25C22E0032GS-3T
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP-FD25C22E0032GS-3T
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua PATA 2.5" FLASH DRIVE SLC 32GB
Ngā Rauemi: AP-FD25C22E0032GS-3T.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 235 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 235 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP-FD25C22E0032GS-3T
Tau Wae AP-FD25C22E0032GS-3T Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga PATA 2.5" FLASH DRIVE SLC 32GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 235 pcs Pepa Raraunga AP-FD25C22E0032GS-3T.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo ATA
Tere - Tuhia 95MB/s Tere - Pānuihia 100MB/s
Rahi / Rahi 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm Raupapa AFD257
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 32GB Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka 2.5"
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB ATA FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V Anei - Max 265mA (Typ)