EP1000000000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP1000000000G
Kaihanga / Waitohu: Anytek (Amphenol Anytek)
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM
Ngā Rauemi: EP1000000000G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP1000000000G
Tau Wae EP1000000000G Kaihanga Anytek (Amphenol Anytek)
Whakaahuatanga TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171998 pcs Pepa Raraunga EP1000000000G.pdf
Wiremu Wireka Length - Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG - Pūhiko - UL 300V
Momo Header, Male Pins, Unshrouded Tae - Ngaru -
Kāhua Whakamutunga Solder Raupapa EP
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 10
Whakauruhia te Tāurunga Wae - Pana 0.197" (5.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EP10000000J0G
EP10000000J0G-ND
Tae Mahi -40°C ~ 115°C Tau o nga Tauranga 10
Tau o Taumata 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.091" (2.30mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Mahinga Pane Vertical Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole I teie nei - UL 15A
I teie nei - IEC - Whakaakona te roa o te Tail 0.157" (4.00mm)
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Tin Whakaaetanga Mea Brass
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EP100-12
EP100-12
Kaihanga: B B Battery
Whakaahuatanga: BATTERY LEAD ACID 12V 100AH
I roto i te taonga: 309 pcs
Tikiake: EP100-12.pdf
RFQ
EP1000_UZ
EP1000_UZ
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 52V 1000W