WYO182MCMBF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
WYO182MCMBF0KR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WYO182MCMBF0KR
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: WYO182MCMBF0KR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WYO182MCMBF0KR
Tau Wae WYO182MCMBF0KR Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 444359 pcs Pepa Raraunga WYO182MCMBF0KR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 440VAC
Te manawanui 1800pF Te matotoru (Max) Y5U (E)
Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa WYO RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Safety Ratonga X1, Y2
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Waehanga Kaihanga WYO182MCMBF0KR
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 1800pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL