VKP222MCQDF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VKP222MCQDF0KR
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: VKP222MCQDF0KR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VKP222MCQDF0KR
Tau Wae VKP222MCQDF0KR Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 264207 pcs Pepa Raraunga VKP222MCQDF0KR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 760VAC
Te manawanui 2200pF Te matotoru (Max) Y5U (E)
Te Rahi Whenua Whenua 0.492" (12.50mm) Rahi / Rahi 0.472" Dia (12.00mm)
Raupapa VKP RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Safety Ratonga X1, Y1
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Waehanga Kaihanga VKP222MCQDF0KR
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 2200pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL