SFR25H0004648FR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
SFR25H0004648FR500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFR25H0004648FR500
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.64 OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: SFR25H0004648FR500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFR25H0004648FR500
Tau Wae SFR25H0004648FR500 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga RES 4.64 OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2665368 pcs Pepa Raraunga SFR25H0004648FR500.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Raupapa SFR25H
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga SFR25H0004648FR500
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 4.64 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES 4.64 OHM 1/2W 1% AXIAL