S820J33SL0P6TK5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S820J33SL0P6TK5R
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 82PF 2KV SL RADIAL
Ngā Rauemi: S820J33SL0P6TK5R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S820J33SL0P6TK5R
Tau Wae S820J33SL0P6TK5R Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 82PF 2KV SL RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1373015 pcs Pepa Raraunga S820J33SL0P6TK5R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 2000V (2kV)
Te manawanui 82pF Te matotoru (Max) SL
Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm) Rahi / Rahi 0.335" Dia (8.50mm)
Raupapa S RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga S820J33SL0P6TK5R
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Formed Leads - Kinked
Whakaahua nui 82pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 82PF 2KV SL RADIAL