PR02FS0204709KR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PR02FS0204709KR500
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 47 OHM 10% 2W AXIAL
Ngā Rauemi: PR02FS0204709KR500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PR02FS0204709KR500
Tau Wae PR02FS0204709KR500 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga RES 47 OHM 10% 2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 928919 pcs Pepa Raraunga PR02FS0204709KR500.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm) Raupapa PR02-FS
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa BC3362DKR Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga PR02FS0204709KR500 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 47 Ohm ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga RES 47 OHM 10% 2W AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film
Tuhinga o mua 47
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PR02FS0203909KR500
PR02FS0203909KR500
Kaihanga: Vishay BC Components
Whakaahuatanga: RES 39 OHM 10% 2W AXIAL
I roto i te taonga: 866990 pcs
Tikiake: PR02FS0203909KR500.pdf
RFQ
Kaihanga: Vishay BC Components
Whakaahuatanga: RES 6.8 OHM 10% 2W AXIAL
I roto i te taonga: 884045 pcs
Tikiake: PR02FS0206808KR500.pdf
RFQ
PR02FS0204709KR500
PR02FS0204709KR500
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: RES 47 OHM 10% 2W AXIAL