PR01000105100JR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
PR01000105100JR500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PR01000105100JR500
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 510 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: PR01000105100JR500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PR01000105100JR500
Tau Wae PR01000105100JR500 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga RES 510 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2868324 pcs Pepa Raraunga PR01000105100JR500.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Raupapa PR01