PR01000101800JR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
PR01000101800JR500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PR01000101800JR500
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 180 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: PR01000101800JR500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PR01000101800JR500
Tau Wae PR01000101800JR500 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga RES 180 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3015309 pcs Pepa Raraunga PR01000101800JR500.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Raupapa PR01