PAC500003909FAC000
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
PAC500003909FAC000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PAC500003909FAC000
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 39 OHM 5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: PAC500003909FAC000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAC500003909FAC000
Tau Wae PAC500003909FAC000 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga RES 39 OHM 5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132760 pcs Pepa Raraunga PAC500003909FAC000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 5W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.295" Dia x 1.024" L (7.50mm x 26.00mm) Raupapa PAC