PAC300005001FAC000
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
PAC300005001FAC000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PAC300005001FAC000
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 5K OHM 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: PAC300005001FAC000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAC300005001FAC000
Tau Wae PAC300005001FAC000 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga RES 5K OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4369 pcs Pepa Raraunga PAC300005001FAC000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm) Raupapa PAC
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa PPC3D5.0KCT Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga PAC300005001FAC000
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
FIFO 2 Whakaahua nui 5k Ohm ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES 5K OHM 3W 1% AXIAL
Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound Tuhinga o mua 5k
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PAC300004701FAC000
PAC300004701FAC000
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: RES 4.7K OHM 3W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 217012 pcs
Tikiake: PAC300004701FAC000.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES 47 OHM 3W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 213683 pcs
Tikiake: PAC300004709FAC000.pdf
RFQ
PAC300005001FAC000
PAC300005001FAC000
Whakaahuatanga: RES 5K OHM 3W 1% AXIAL