MKT1820433404
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MKT1820433404 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKT1820433404
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.MKT1820433404.pdf2.MKT1820433404.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKT1820433404
Tau Wae MKT1820433404 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93519 pcs Pepa Raraunga 1.MKT1820433404.pdf2.MKT1820433404.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Te manawanui 0.33µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.591" (15.00mm)
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Raupapa MKT1820
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa 1820433404
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga MKT1820433404 Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 0.33µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Taitapa Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL
I teie nei - Te rerenga 400V