MKP385362025JC02W0
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP385362025JC02W0
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.062UF 5% 250VDC RAD
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP385362025JC02W0
Tau Wae MKP385362025JC02W0 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP FILM 0.062UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 160V Te manawanui 0.062µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Raupapa MKP385
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa 385362025JC02W0
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MKP385362025JC02W0
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.062µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 0.062UF 5% 250VDC RAD I teie nei - Te rerenga 250V