MKP1845333134
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP1845333134
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 1.6KVDC AXIAL
Ngā Rauemi: 1.MKP1845333134.pdf2.MKP1845333134.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP1845333134
Tau Wae MKP1845333134 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 1.6KVDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52005 pcs Pepa Raraunga 1.MKP1845333134.pdf2.MKP1845333134.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Te manawanui 0.033µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.453" Dia x 1.339" L (11.50mm x 34.00mm) Raupapa MKP1845
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Ko te poari Axial Ētahi Ingoa 1845333134
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga MKP1845333134 Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 0.033µF ±5% Film Capacitor 650V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 1.6KVDC AXIAL
I teie nei - Te rerenga 1600V (1.6kV)