MKP1841447406
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP1841447406
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 20% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: MKP1841447406.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
110 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP1841447406
Tau Wae MKP1841447406 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42846 pcs Pepa Raraunga MKP1841447406.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 220V Te manawanui 0.47µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 1.083" (27.50mm)
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) Raupapa MKP1841
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa 1841447406
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga MKP1841447406 Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.906" (23.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 0.47µF ±20% Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 400VDC RAD
I teie nei - Te rerenga 400V