MKP1840415405M
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP1840415405M
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: MKP1840415405M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP1840415405M
Tau Wae MKP1840415405M Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140553 pcs Pepa Raraunga MKP1840415405M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 220V Te manawanui 0.15µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.591" (15.00mm)
Rahi / Rahi 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) Raupapa MKP1840M
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa 1840415405M
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga MKP1840415405M Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 0.15µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
I teie nei - Te rerenga 400V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MKP1840415405
MKP1840415405
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.15UF 10% RADIAL