MKP1837310011
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP1837310011
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.MKP1837310011.pdf2.MKP1837310011.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP1837310011
Tau Wae MKP1837310011 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86345 pcs Pepa Raraunga 1.MKP1837310011.pdf2.MKP1837310011.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Te manawanui 10000pF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.217" W (7.50mm x 5.50mm) Raupapa MKP1837
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa High Frequency, Switching
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa 1837310011
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga MKP1837310011 Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 10000pF ±1% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD
I teie nei - Te rerenga 160V