MBB02070C3322FC100
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBB02070C3322FC100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBB02070C3322FC100
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 33.2K OHM 0.6W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MBB02070C3322FC100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBB02070C3322FC100
Tau Wae MBB02070C3322FC100 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga RES 33.2K OHM 0.6W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1060423 pcs Pepa Raraunga MBB02070C3322FC100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.6W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Raupapa MBB/SMA 0207 - Professional
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga MBB02070C3322FC100
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 33.2k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES 33.2K OHM 0.6W 1% AXIAL