MBA02040C6809FCT00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBA02040C6809FCT00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBA02040C6809FCT00
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 68 OHM 0.4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MBA02040C6809FCT00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBA02040C6809FCT00
Tau Wae MBA02040C6809FCT00 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga RES 68 OHM 0.4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3227704 pcs Pepa Raraunga MBA02040C6809FCT00.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.4W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm) Raupapa MBA/SMA 0204 - Professional
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa BC3287TB
MBA02040C6809FCT00-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Waehanga Kaihanga MBA02040C6809FCT00 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 68 Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 68 OHM 0.4W 1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film