MAL215050471E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL215050471E3
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: MAL215050471E3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL215050471E3
Tau Wae MAL215050471E3 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110990 pcs Pepa Raraunga MAL215050471E3.pdf
Te manawanui 470µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa Automotive, AEC-Q200, 150 RMI
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Kaihauturu 767mA @ 100Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga MAL215050471E3
Life @ Temp. - Hapa 49 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Whakaahua nui 470µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Nga tono 6000 Hrs @ 105°C