MAL214650222E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL214650222E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL214650222E3
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: MAL214650222E3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL214650222E3
Tau Wae MAL214650222E3 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53347 pcs Pepa Raraunga MAL214650222E3.pdf
Te manawanui 2200µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa Automotive, AEC-Q200, 146 RTI
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 4493PHBK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Kaihauturu 2.8A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga MAL214650222E3 Life @ Temp. -
Hapa 25 mOhm Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
Whakaahua nui 2200µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Nga tono 5000 Hrs @ 125°C