MAL212315101E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212315101E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL212315101E3
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V AXIAL
Ngā Rauemi: MAL212315101E3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL212315101E3
Tau Wae MAL212315101E3 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5182 pcs Pepa Raraunga MAL212315101E3.pdf
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm) Raupapa SAL-A 123
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Axial, Can
Pitch - Hononga 16V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 2281 123 15101 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Kaihauturu 260mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MAL212315101E3
Life @ Temp. 1.5 Ohm Hapa 800 mOhm
Teitei - Tae (Max) - Whakaahua nui 100µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.5 Ohm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V AXIAL
Nga tono 20000 Hrs @ 125°C