MAL212313681E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212313681E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL212313681E3
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 6.3V AXIAL
Ngā Rauemi: MAL212313681E3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL212313681E3
Tau Wae MAL212313681E3 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 6.3V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4807 pcs Pepa Raraunga MAL212313681E3.pdf
Te manawanui 680µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.260" L (10.30mm x 32.00mm) Raupapa SAL-A 123
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Axial, Can
Pitch - Hononga 6.3V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 2281 123 13681 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Kaihauturu 680mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MAL212313681E3
Life @ Temp. 280 mOhm Hapa 300 mOhm
Teitei - Tae (Max) - Whakaahua nui 680µF 6.3V Aluminum Capacitors Axial, Can 280 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 6.3V AXIAL
Nga tono 20000 Hrs @ 125°C