MAL212310151E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212310151E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL212310151E3
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 35V AXIAL
Ngā Rauemi: MAL212310151E3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL212310151E3
Tau Wae MAL212310151E3 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 35V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5139 pcs Pepa Raraunga MAL212310151E3.pdf
Te manawanui 150µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm) Raupapa SAL-A 123
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Axial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 2281 123 10151 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Kaihauturu 290mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MAL212310151E3
Life @ Temp. 1 Ohm Hapa 600 mOhm
Teitei - Tae (Max) - Whakaahua nui 150µF 35V Aluminum Capacitors Axial, Can 1 Ohm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 35V AXIAL
Nga tono 20000 Hrs @ 125°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAL212310109E3
MAL212310109E3
Kaihanga: Vishay BC Components
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 35V AXIAL
I roto i te taonga: 5164 pcs
Tikiake: MAL212310109E3.pdf
RFQ
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
I roto i te taonga: 5180 pcs
Tikiake: MAL212310101E3.pdf
RFQ
MAL212310151E3
MAL212310151E3
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 35V 20% AXIAL