MAL202190534E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL202190534E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL202190534E3
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL
Ngā Rauemi: MAL202190534E3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL202190534E3
Tau Wae MAL202190534E3 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125644 pcs Pepa Raraunga MAL202190534E3.pdf
Te manawanui 150µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.433" L (8.00mm x 11.00mm) Raupapa 021 ASM
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Axial, Can
Pitch - Hononga 25V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Kaihauturu 190mA @ 100Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MAL202190534E3 Life @ Temp. 1.5 Ohm @ 100Hz
Hapa 800 mOhm Teitei - Tae (Max) -
Whakaahua nui 150µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.5 Ohm @ 100Hz 2500 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL Nga tono 2500 Hrs @ 85°C