MAL202126151E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL202126151E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL202126151E3
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL
Ngā Rauemi: MAL202126151E3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL202126151E3
Tau Wae MAL202126151E3 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119698 pcs Pepa Raraunga MAL202126151E3.pdf
Te manawanui 150µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) Raupapa 021 ASM
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Axial, Can
Pitch - Hononga 25V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Kaihauturu 210mA @ 100Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga MAL202126151E3
Life @ Temp. 1.5 Ohm @ 100Hz Hapa 800 mOhm
Teitei - Tae (Max) - Whakaahua nui 150µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.5 Ohm @ 100Hz 2500 Hrs @ 85°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL
Nga tono 2500 Hrs @ 85°C