K684Z20Y5VF5TH5
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K684Z20Y5VF5TH5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K684Z20Y5VF5TH5
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.68UF 50V Y5V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.K684Z20Y5VF5TH5.pdf2.K684Z20Y5VF5TH5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K684Z20Y5VF5TH5
Tau Wae K684Z20Y5VF5TH5 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 50V Y5V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 931826 pcs Pepa Raraunga 1.K684Z20Y5VF5TH5.pdf2.K684Z20Y5VF5TH5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 0.68µF Te matotoru (Max) Y5V (F)
Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm) Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa Mono-Kap™ K RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga K684Z20Y5VF5TH5
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Formed Leads
Whakaahua nui 0.68µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -20%, +80%
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 50V Y5V RADIAL