K684K20X7RF53H5
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K684K20X7RF53H5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K684K20X7RF53H5
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 1.K684K20X7RF53H5.pdf2.K684K20X7RF53H5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K684K20X7RF53H5
Tau Wae K684K20X7RF53H5 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 174181 pcs Pepa Raraunga 1.K684K20X7RF53H5.pdf2.K684K20X7RF53H5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 0.68µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm) Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa Mono-Kap™ K RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga K684K20X7RF53H5
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Formed Leads
Whakaahua nui 0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL