K471J10C0GF5TL2
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K471J10C0GF5TL2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K471J10C0GF5TL2
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: 1.K471J10C0GF5TL2.pdf2.K471J10C0GF5TL2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K471J10C0GF5TL2
Tau Wae K471J10C0GF5TL2 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2664865 pcs Pepa Raraunga 1.K471J10C0GF5TL2.pdf2.K471J10C0GF5TL2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 470pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua 0.098" (2.50mm) Rahi / Rahi 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Raupapa Mono-Kap™ K RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga K471J10C0GF5TL2
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.062" (1.58mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL